Ogłoszenia duszpasterskie

23.06.2019 XII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. Po Mszy Św. zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.
  2. Dziś 14 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w naszych osobistych modlitwach o posłudze Księdza Biskupa.
  3. Jutro Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  4. We wtorek po Mszy Św. wieczornej spotkanie Grupy Modlitwy o. Pio.
  5. W piątek, 28 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
  6. W sobotę, 29 czerwca, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia jest przeznaczona na konserwację Bazyliki św. Piotra w Watykanie.
  7. Pragnę podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy włączyli się w budowę ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję pani Patrycji wraz z Mamami, które przeprowadziły próby z bielankami, panu kościelnemu Robertowi, który czuwał nad całą logistyką procesji, asyście liturgicznej za wspaniałą oprawę, panom, którzy prowadzili księży w czasie procesji, Rycerzom Jana Pawła II, Kręgom Kościoła Domowego. Przede wszystkim zaś każdemu z uczestników za świadectwo wiary w Miłującą Obecność Chrystusa pośród nas.
  8. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę środków na leczenie Maksa. W zeszłą niedzielę zebraliśmy 15 000 zł. Niech Pan Jezus wynagrodzi swoją Łaską Waszą dobroć.
  9. Na stronie parafialnej jest już plan Komunii Św. na 2020 rok. Wszelkie pytania proszę kierować do ks. proboszcza.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.