Ogłoszenia duszpasterskie

7.03.2021 III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Dziś trzecia niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 17:30.
 2. Transmisja dzisiejszej Mszy Św. o godz. 10.30 na profilu facebook’owym naszej parafii (https://www.facebook.com/archaniol.waw).
 3. We środę, 10 marca rozpoczniemy nowennę do św. Józefa przed Uroczystością Św. Józefa. Po wieczornej Mszy Św. będziemy przed Najświętszy Sakramentem odmawiali litanię do św. Józefa. Foldery do indywidualnego odprawienia nowenny znajdują się na stoliku z prasą.
 4. Droga Krzyżowa w piątek po wieczornej Mszy Św. ok. 18.30.
 5. W sobotę, 13 marca zapraszamy Dzieci Pierwszokomunijne na spotkanie formacyjne. Kl. 3A – o godz. 9.00, kl. 3B – o godz. 10.00, kl. 3F – o godz. 11.00.
 6. Zapraszamy młodzież, która pierwszy rok przygotowuje się do bierzmowania (czyli ze szkół podstawowych) na spotkanie formacyjne online, na platformie Teams. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 13 marca o godzinie 19.00. Osoby z tej grupy, które nie przesłały jeszcze swojego maila na adres parafialny (parafiaglebocka@wp.pl) proszone są, aby jak najszybciej to uczyniły, aby dodać ich do platformy Teams.
 7. Do nabycia są paschaliki wielkanocne Caritas. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na pomoc najuboższym. Cena paschalika to 15 zł.
 8. Jak co roku zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy naszej Parafii. Środki te są znaczącym wsparciem finansowym działalności zespołu Caritas. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przekazania 1% podatku znajdują się na stronie internetowej naszej Parafii w zakładce Caritas.
 9. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na najdroższy lek świata dla małego Nikosia chorego na rdzeniowy zanik mięśni. Można również wesprzeć Nikosia na siepomaga.pl/zycie-nikosia.
 10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Rekolekcje poprowadzi paulin o. Marek Tomczyk, przeor klasztoru na ul. Długiej w Warszawie.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.