03.07.2022 – XIV Niedziela zwykła

  1. Dziś pierwsza Niedziela miesiąca, o 17.15 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 7.00 odprawimy Mszę św. w intencji kapłanów i o nowe powołania.

  2. W przyszłą niedzielę, 10 lipca, rozpoczynamy nasze parafialne kolonie. Zbiórka uczestników na parkingu przy kancelarii o godz. 7.30, następnie pakowanie do autokaru i wyjazd około godz. 8.00. Polecamy to dzieło modlitwie wszystkich Parafian.

  3. Przypominamy, że Duszpasterstwo Młodzieży naszej diecezji rozpoczęło przygotowania do wyjazdu na przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Arkiem.

  4. W dni powszednie wakacji nie będzie możliwości spowiedzi w czasie Mszy świętych. Osoby, które zechcą skorzystać z sakramentu pokuty prosimy o przyjście do spowiedzi co najmniej 15 minut przed Mszą Świętą.

  5. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, a wyjeżdżającym na urlopy i wakacje – dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.

  6.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza tygodnika „Idziemy”.