17.07.2022 – XVI Niedziela zwykła

  1. Dziś gościmy w naszej parafii Tomasza Grzyba – misjonarza z Argentyny. Dziękujemy za świadectwo misyjnej posługi. Naszą modlitwą i ofiarą wspierajmy misyjne dzieła, którymi zajmuje się ks. Tomasz.

  2. Przypominamy, że w dni powszednie wakacji nie ma możliwości spowiedzi w czasie Mszy świętych. Osoby, które zechcą skorzystać z sakramentu pokuty prosimy o przyjście do spowiedzi co najmniej 15 minut przed Mszą Świętą.

  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom oraz korzystającym z wakacyjnego odpoczynku życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, zwłaszcza tygodnika „Idziemy”.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się:

  • Artur Łukasz Szot, kawaler i Katarzyna Maria Cieciora, panna – oboje z naszej parafii.
  • Błażej Krzysztof Ślęzak, kawaler z par. św. Jana Kantego w Warszawie i Aleksandra Motyczyńska, panna z naszej parafii.
  • Łukasz Marek Sauer, kawaler i Wiktoria Patrycja Świergolik, panna – oboje z naszej parafii.
  • Grzegorz Nowak, kawaler i Weronika Kolczyńska, panna – oboje z naszej parafii.
  • Filip Charuk, kawaler i Kinga Byk, panna – oboje z naszej parafii

Jeśli ktoś znałby przeszkody uniemożliwiające wymienionym osobom zawarcie sakramentalnego małżeństwa jest zobowiązany powiadomić o tym miejscowych duszpasterzy, narzeczonych powierzamy Waszej modlitwie.