23.04.2023 – III Niedziela Wielkanocy

  1. Dziś o 16:00 Msza św. i spotkanie dla Rodzin z dziećmi komunijnymi z grupy II.

  2. Jutro uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. We wtorek 25 kwietnia, święto Św. Marka Ewangelisty. Jest to także dzień modlitwy o urodzaje. W sobotę – 29 kwietnia, święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.

  3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej odstępnej na stoliku z tyłu kościoła.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się:

  • Maciej Kubicki, kawaler i Sandra Anna Baumann, panna, oboje z naszej parafii.
  • Mikołaj Marcin Czaplak, kawaler i Karolina Ołdakowska, panna, oboje z naszej parafii.
  • Tomasz Kanigowski, kawaler i Aleksandra Agnieszka Dobros, panna, oboje z naszej parafii.
  • Tomasz Wacław Marcisz, kawaler z par. św. Szczepana w Warszawie i Aneta Dajana Gołębiewska, panna z naszej parafii.

Jeśli ktoś znałby przeszkody uniemożliwiające wymienionym osobom zawarcie sakramentalnego małżeństwa jest zobowiązany powiadomić o tym miejscowych duszpasterzy, narzeczonych powierzamy Waszej modlitwie.