Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

18.04.2021 III NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną.
  2. Zapraszamy do udziału w transmisji Mszy Św. na profilu facebook’owym (https://www.facebook.com/archaniol.waw) online o godz. 10.30.
  3. Serdecznie zapraszamy do cyklu wykładów: „Głębia pytań. Wykłady na Głębockiej: Epoka świecka czy post świecka?”. Wykłady on-line prowadzi prof. Dr hab. Maciej Bała, Dziekan Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej UKSW. Piąty wykład pt. „Francuski model sekularyzacji. Interpretacja J. – L. Mariona” odbędzie się 25 kwietnia, w czwartek o godz. 20.00. Wykład odbędzie się na profilu facebook’owym naszej parafii.
  4. W piątek, 23 kwietnia, uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
  5. Zapraszamy młodzież, która już drugi rok przygotowuje się do bierzmowania (czyli ze szkół ponadpodstawowych) na spotkanie formacyjne online, na platformie Teams. Spotkanie odbędzie się w sobotę 24 kwietnia o godzinie 19.00.
  6. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Parafialnego Zespołu Caritas działającego przy naszej Parafii. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przekazania 1% podatku znajdują się na stronie internetowej naszej Parafii w zakładce Caritas.
  7. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomagają naszej parafii modlitwą, zaangażowaniem a także wsparciem finansowym.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.