Ogłoszenia duszparsterskie

23.05.2021 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

 1. Dziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Św. Poprzez uroczysty śpiew hymnu do Ducha Św. możemy uzyskać odpust zupełny. Zapraszamy jeszcze dziś na nabożeństwo majowe na godz. 17.30.
 2. Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Wiesława Mielewczyka, misjonarza, który w najbliższym czasie rozpocznie posługę w Boliwii. Po Mszy Św. zbiórka do puszek na wsparcie misji ks. Wiesława.
 3. Zapraszamy do udziału w transmisji online Mszy Św. na profilu facebook’owym (https://www.facebook.com/archaniol.waw) o godz. 10.30.
 4. W poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
 5. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy do włączenia się w projektowanie i budowę czterech ołtarzy. Prosimy również okolicznych mieszkańców o ofiary na dekorację i kwiaty. Spotkanie dla osób chętnych w budowę ołtarzy i organizację procesji odbędzie się we wtorek o 19.00 na plebanii.
 6. Z racji zbliżającego się (we środę) Dnia Matki, z wdzięcznością za dar życia, składamy naszym Mamom serdeczne życzenia opieki Tej, Której Macierzyństwo stało się źródłem zbawienia.
 7. We czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 8. Zapraszamy młodzież, która pierwszy rok przygotowuje się do bierzmowania (czyli ze szkół podstawowych) na spotkanie formacyjne online, na platformie Teams. Spotkanie odbędzie się w sobotę 29 maja o godzinie 19.00.
 9. W przyszłą niedzielę, uroczystość Najświętszej Trójcy.
 10. Dzieci i Rodziców Pierwszokomunijnych z klas 3A, 3B i 3C zapraszamy na Mszę się formacyjną w przyszłą niedzielę na godz. 16.00.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.