Kolęda

 

Wizyta duszpasterska 6.01 – 11.01.2020

Dzień Godziny Adres
Poniedziałek 6.01
Wtorek 7.01 Od 16:30 Kąty Grodziskie 111, 115, Wyszkowska
Środa 8.01 Od 16:30 Kroczewska, Kniei
Czwartek 9.01 Od 16:30 Chudoby nr nieparzyste 63-87, Dudka, Kawki, Kumaka, Zaskrońca
Piątek 10.01 Od 16:30 Chudoby za kanałkiem nr parzyste, Chudoby 93 i 95, Słonecznego Poranka
Sobota 11.01 Od 10:00 Osiedle Olesin – Zdziarska 83 Z
Od 15:00 Osiedle Olesin – Zdziarska 81-83 G-Y

Wizyta duszpasterska 13.01 – 18.01.2020

Dzień Godziny Adres
Poniedziałek 13.01 Od 16:30 Zdziarska domki, Berensona 21-27, Berensona 32
Wtorek 14.01 Od 16:30 Berensona 35-53, Zaułek
Środa 15.01 Od 17:00 Berensona 55, 55A, 55B
Czwartek 16.01 Od 17:00 Berensona 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H
Piątek 17.01 Od 16:30 Chudoby do kanałku
Sobota 18.01 Od 10:00 Berensona 67-121
Od 15:00 Berensona 40-94 i 123

Wizyta duszpasterska 20.01 – 25.01.2020

Dzień Godziny Adres
Poniedziałek 20.01 Od 16:30 Oknicka, Kościuszki, Okrągła
Wtorek 21.01 Od 16:30 Lewandów strona nieparzysta
Środa 22.01 Od 16:30 Lewandów strona parzysta
Czwartek 23.01 Od 17:00 Głębocka domki jednorodzinne, Głębocka 106-108
Piątek 24.01 Od 17:00 Głębocka 102, 104, 104A
Sobota 25.01 Od 10:00 Głębocka 96, 98, 100
Od 15:00 Głębocka 96A

Wizyta duszpasterska 27.01 – 1.02.2020

Dzień Godziny Adres
Poniedziałek 27.01 Od 17:00 Głębocka 115
Wtorek 28.01 Od 17:00 Głębocka 94
Środa 29.01 Od 17:00 Skarbka z Gór 51A, 51B, 51D
Czwartek 30.01 Od 17:00 Skarbka z Gór 51C, 51E, 51F, 51G
Piątek 31.01 Od 17:00 Skarbka z Gór 41, 41A, 41B oraz Skarbka z Gór domki jednorodzinne
Sobota 1.02 Od 10:00 Skarbka z Gór 27, 27A, 27B
Od 15:00 Skarbka z Gór 25, 25B

Wizyta duszpasterska 3.02 – 08.02.2020

Dzień Godziny Adres – Skarbka z Gór
Poniedziałek 3.02 Od 17:00 25A, 23
Wtorek 4.02 Od 17:00 25C, 23C
Środa 5.02 Od 17:00 23A, 23B
Czwartek 6.02 Od 17:00 21, 21A, 21B, 21E
Piątek 7.02 Od 19:00 21C
Sobota 08.02 Od 10:00 21D, 19, 19A
Od 15:00 19B, 19C, 17C

Wizyta duszpasterska 10.02 – 15.02.2020

Dzień Godziny Adres – Skarbka z Gór
Poniedziałek 10.02 Od 17:00 17B
Wtorek 11.02 Od 17:00 17D
Środa 12.02 Od 17:00 17A
Czwartek 13.02 Od 17:00 124, 124A, 124D
Piątek 14.02 Od 17:00 124B, 124C, 124E, 128, 128A, 128B
Sobota 15.02 Od 10:00 126, 126A, 126B, 126C, 126D, 126E, 126F
Od 15:00 138